!!!Úhrada dobírkou dočasně omezena!!!

Weplay Edusante ES Walking Bike

Neohodnoceno
Značka: Weplay
5 319 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Weplay Edusante ES Walking Bike pro děti od 3 - 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrovnávací kolo Edusante

Pěšky Walking Bike s nohama a naučte se, jak udržovat rovnováhu při pohybu, perfektní kolo, které přináší zábavu dětem různého věku.
... Vzdělávání v raném dětství je důležitým krokem ve formálním vzdělávání. Evropské společenství ji začalo ctít jako začátek zdraví a vzdělávání dětí, o kterém se předpokládá, že tyto pojmy vznikly. Edusante je portrét slov „edu“ a „santé“, edu je zkratka vzdělání a santé pramení z francouzštiny: znamená zdraví. Naším posláním je budovat zdravý a aktivní život malých dětí prostřednictvím zapojování se do činnosti s našimi výrobky, stanovujeme si cíle, abychom se přizpůsobili naší vizi. Integrujeme učení s hrou. Díky vysoké odborné úrovni společnosti Weplay v oblasti vzdělávání v raném dětství spolupracujeme s našimi cíli designu s inovativními výrobními technikami, abychom vytvořili triky Edusante. V Edusante hodláme vytvořit více výjimečných produktů, které pomáhají podporovat pohyb těla dětí a stimulují jejich kreativitu, zatímco se šťastně učí.

weplay_em5513_tabulka velikosti

Vlastnosti:

Konstrukce s omezením otáčení pro bezpečnostní účely. Široký design sedadla zajišťuje pohodlnou polohu při jízdě. Robustní konstrukce rámu pro dlouhodobé použití. Měkké rukojeti řídítek s ochranou bočních nárazů pro větší bezpečnost. Okraj ve tvaru květu, bez mezer, zabraňuje zachycení. Vyvinuté, měkké a tiché pneumatiky pro větší pohodlí. Snadno připojitelné magnetické značky edusante (prodávají se samostatně) určené pro hraní rolí. Hrací hodnota: Posuňte chodící kolo nohou a naučte se, jak udržovat rovnováhu při pohybu. ES Walking Bike dokonale poskytuje zábavu dětem různého věku. Budujte se sebedůvěrou dětí a zvyšujte vytrvalost svalů nohou díky zábavné jízdě na kole ES Walking Bike. Jízda na kole ES Walking Bike je pro děti skvělým způsobem, jak komplexně vytvářet prostorové koncepty. Max. zatížení: 50 kg.

Materiál: PP, TPR, ocel


Rozměry: 89,5 x 44 x 61,5 cm

 

Pozor! Tato hračka nemá žádnou brzdu!

Weplay logo

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport a motorika
Záruka: 2 roky
Věk: 3 roky, 4 roky, 5 let, 6 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: